שלום, אני ישי, נעים להכיר 😊

מאז שאני זוכר את עצמי אני כותב. האצבעות מקלידות את הזרימה של הנפש על הדף והשירים פשוט באים, מופיעים לי, אחד אחרי השני. וכמה שניסיתי לקחת הפסקות מהכתיבה, אני לא באמת יכול לעצור את זה. אז החלטתי להסיר את כל הקליפות מעצמי ופשוט לחשוף את השירים כאן באתר.

אז קצת עליי, אבל מהר, שלא יבזבז לכם זמן של קריאת שירים… 

אני פזמונאי חבר אקו"ם, כתבתי עשרות שירים לאמנים ביניהם: אייל גולן (שיר הנושא של אלבומו "קצת שמח קצת עצוב"), אריק סיני, רון שובל, עפר לוי, מושיק עפיה, גילי ארגוב, רינת בר, תמיר גל, משה כהן, חנן ילד הפלא, לידור יוספי וענת חיטמן, ועוד רבים ורבות. הרבה שירים נמצאים עכשיו "על האש", בשלבי הפקה באולפנים, ולא מעט מהשירים, שטרם יצאו לרדיו, תוכלו להכיר ולפגוש כאן באתר.

בימים אלה אני עובד על ספר פרוזה ראשון שלי, שעתיד לצאת שנה הבאה.

למדתי בתיכון רמז בפרדס כץ, ואת הדרך שלי במוסיקה התחלתי דווקא מהצד השני של המתרס. בעמדת המבקר, שמקבל את הסינגלים והאלבומים. הייתי עיתונאי, תחקירן, כתב ומבקר מוזיקה בעשור הקודם במגזין והשבועון "פנאי פלוס", אתר  ,YNET, מגזין ראש 1, אתר NRG ותרבות מעריב.

הייתה לי הזכות להיות מראשוני מבשרי הגל החדש של הפופ הים תיכוני בסיקורו בתקשורת הישראלית, בתחילת העשור הקודם.

מעבר לעשייה בתחום המוסיקה והתרבות אני הולך דרך ארוכה בשירות הציבורי, עוד משנים ממושכות בתפקידי ניהול במחוז דן-פתח תקווה של כללית, ומילאתי במשך תקופה מגוון תפקידים כיועץ בכנסת, יועץ מנכ"ל, אחראי סיורים ועוד.


בוגר תואר ראשון בהצטיינות במדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן בהצטיינות.

בוגר תואר שני במדיניות ציבורית, בתכנית מנהלים באוניברסיטת תל-אביב.


בוגר קורס הכשרת מנהלים בכירים בלהב – פיתוח מנהלים בתחום הפיתוח עסקי והאסטרטגיה, מהפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב.

מתגורר כיום ברמת גן נשוי לקארין, ואב לשני ילדים, בן ובת.

ניתן ליצור קשר במייל: vaysmani@gmail.com   או בהשארת הודעה באתר.